Megamax Hakkında İpuçları

Sabah ve Akşam yemeklerden sonra 1 bardak süt veya meyve suyuna 1 tatlı kaşığı karıştırılarak içilir. Bekletmeden, hızlı bir şekilde içmeniz karışımın daha etkili yayılmasına yardımcı olabilir. Megamax 240 gr ve toz halindedir. Günde 10 gr ölçeği ile 24 günlük kullanım sağlar.

Düzenli bir şekilde kullanmak gereklidir. Yemeklerden hemen sonra alınması çok önemlidir. Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır. Mucize ürünü,istikrarlı ve aksatmadan kullanmak istenilen sonuca ulaşmada çok büyük bir faktördür.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gerekmektedir. Direk güneş ışığına maruz kalmayacak yerlerde, oda sıcaklığında ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. İçeriğindekilerden herhangi birisine alerjiniz varsa kullanmayınız. Daha detaylı bilgi için megamax türkiye resmi satış sitemizi ziyaret ediniz: www.megamaxturkiye.gen.tr

Bir önceki yazımız olan Megamax kullananlar memnun mu ? başlıklı makalemizde megamax besin değerleri, megamax doktor tavsiyesi ve megamax ekşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 25 Eylül 2017 — 18:44

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Megamax © 2017